REFERENCE KURZISTŮ A ABSOLVENTŮ POTÁPĚNÍ

REFERENCE

"Všem bych chtěl poděkovat za sdílení Vašich pocitů z Vašeho prvního setkání s podvodním světem"


Jiří Jakoubek

Ahoj Pavle,

chtěl bych ti poděkovat za provedením celým kurzem. Na každém setkání panovala skvělá a přátelská atmosféra. Všechno nám to bylo krásně vysvětleno. Když jsme něco nevěděli, byl jsi k nám vstřícný a zopakoval jsi to s námi. Byla s tebou super komunikace a všechno proběhlo v pořádku. Kdybych si někdy rozšiřoval potápěčský kurz, tak moc dobře vím, kam se mám obrátit. Byli jste s Jířoui super.

Martin Hudač

"Kurz pod vedením Toma můžu jedině doporučit. Pod vodou s ním budete v bezpečí. Dokáže se přizpůsobit vaši časovým možnostem.
Při kurzech vládne pohodová a přátelská atmosféra :)

Ještě jednou díky za kurz a věřím, že se v létě zase uvidíme."

Mariana Černá

"S kurzem jsem byla strašně moc spokojená. Domluva teoretických i praktických hodin byla rychlá a velmi variabilní. Instruktor je velmi klidný a pozorný člověk a vždy dbá na bezpečnost. Hodiny potápění na volné vodě byly vždy vedené s největším klidem, což pro mě bylo velmi důležité, abych byla klidná také :) Kurz u Mydive můžu vřele doporučit. Neměnila bych :)"

Michal Novohradský

"Z počátku jsem jako úplný nováček v oblasti OWD pociťoval obavy, jak v otázce solventnosti, tak i bezpečnosti.

Avšak s Tomášem, jeho zkušenostmi a odpovědností mě obestoupil klid, který je ke zdárnému zvládnutí kursu nezbytný.

Přidejte k tomu super zážitky se super novými lidmi a kurz OWD se vám vryje do paměti, jako první jízdy na kole. A o tom, to přece má být."

Jan Vtípil

"Mé první potápění po získání OWD licence proběhlo ve Středozemním moři na německé základně. Díky informacím získaným na kurzu jsem si dokázal vybrat a odzkoušet techniku a jednoznačně komunikovat pod hladinou s ostatními členy našeho mezinárodního týmu. Ponor proběhl v klidu a báječně zpestřil naši dovolenou."

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.