Technical driver

TECHNICKÝ POTÁPĚČ

Technický potápěč


V tomto kurzu se naučíte používat technickou výstroj a tím si zvětšíte možnosti vašeho potápění. Naši instruktoři vás naučí potápět se s výstrojí obsahující dvě lahve, přídavnou láhev s EAN 50 pro dekompresi a také si poradit s nástrahami, které vás mohou potkat při tomto typu potápění.

Cena: od 1 500 Kč


Normoxic Trimix potápěč a dekompresní procedury

Tento technický kurz vám umožní vykonávat ponory bez velkého zatížení vašeho organizmu dusíkem v dekompresním režimu za použití dvou dekompresních plynů. V tomto kurzu se naučíte nahrazovat dusík héliem a posouvat tak hloubku bezpečného potápění. Naučíte se nejenom plánovat hloubkové ponory, ale také určovat jaké směsi plynů použít a jak řešit případné problémy, které se mohou při hloubkových ponorech vyskytnout. Naši techničtí instruktoři vás naučí výpočty a praktiky, které pro tyto ponory budete potřebovat a při zkušebních ponorech vás naučí všechny důležité postupy a kontroly před a během ponoru.

Cena: od 1 500


Potápění v jeskyních

V tomto kurzu se zdokonalíte nad rámec potápění pod ledem, protože se navíc budete pohybovat ve stísněných prostorách. Navíc nebezpečí zakalení vody je téměř jisté. Naučíte se v tomto prostoru efektivně pohybovat, a to mnohdy i bez možnosti vidění, kde bude vodící lanko jediným spojením se světem. Naši instruktoři vás naučí řešit spoustu situací, které vás při tomto typu potápění mohou potkat.

Cena: od 1 500 Kč


Potápění pod ledem


Vyžaduje velké zkušenosti, protože se budete pohybovat ve velkém prostoru bez možnosti přímého výstupu na hladinu. Tyto podmínky řadí potápění pod ledem mezi technické potápění, protože vyžaduje technickou výstroj a zkušenosti. Naši instruktoři vás naučí bezpečně se potápět jak na úvazku spojeni s návodčím, tak na lanku reelu, které si sami vedete po cestě pod ledem.

Cena: od 1 500 Kč


Technický vrakový potápěč

Je potápěč, který prozkoumává vnitřky vraků a hledá některé artefakty nebo důkazy o původu vraků. Nebo jenom mapuje a dokumentuje prostory uvnitř vraků. Tento kurz seznamuje zájemce s tím, jak se pohybovat ve vnitřních prostorách, jak plánovat tyto ponory, jak funguje podpůrný tým, co dýchat a mnoho dalšího co budete při tomto potápění potřebovat znát. Naši instruktoři vás naučí všem praktikám, které budete potřebovat během tohoto kurzu.

Cena: od 1 500 Kč


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem